Contact

Voor meer informatie over het gebruik van het Cultuurmenu kunt u contact opnemen met:

Coördinator Cultuurmenu Enschede
Evelien Harberink
evelien@cultuurmenu.org
06-48463895

 

Voor inhoudelijke of praktische vragen over het aanbod of de planning kan je het beste contact opnemen met de betreffende culturele instelling/aanbieder. Voor overige vragen kan je je wenden tot de educatief medewerker die aan jullie school is gekoppeld.

 

Bibliotheek Enschede
contactpersoon:
Nynke Pal
n.pal@bibliotheekenschede.nl
053-4804804
BIK-way
contactpersonen van BIK-way zijn bereikbaar op:
Barbara Sendker 06-30323799 mailadres: barbarasendker@planet.nl
Monique Klaver   06-28419016 mailadres: moniqueklaver2@gmail.com
Liezette Gerrits   06-12134228 mailadres: liezettegerrits@hotmail.com
Concordia Film l Theater l Beeldende Kunst
contactpersoon: Laura Slakhorst (per 1 november 2021)
laura@concordia.nl
Cultuurgeluid
contactpersoon: Lloyd Terborg
info@cultuurgeluid.nl
053-4788591
Focus Dansstudio!
Contactpersoon: Francesco Bekkema en Ragna Wetzels
contact@focusstudio.nl
053-4317332 / 0638540279
Hartkwartier
contactpersoon: Bart Hilhorst
info@hartkwartier.org
06-48931032
of
Mark de Greef
06-16018898
Leskwartier
contactpersoon: Siebrig van Heel
siebrig@gmail.com
06-12409441
of Anne Karien vander Vossen
akvandervossen@gmail.com
Kaliber Kunstenschool
contactpersoon: Dries Banierink
dries.banierink@kaliberkunstenschool.nl
088-4868700
Metropool
contactpersoon: Adri Karsenberg
06-44119528
adri@metropool.nl
De Museumfabriek
contactpersoon: Bianca de Groot
bianca@tetem.nl
Nederlandse Reisopera
contactpersoon: Ben Coelman
bcoelman@reisopera.nl
088-0285000
Phion (fusie Orkest van het Oosten en Gelders Orkest)
contactpersoon: Monique Wijnker en Carlijn de Lange
monique.wijnker@phion.nl carlijn.delange@phion.nl
053-4878703
Rijksmuseum Twenthe 
contactpersoon: Bianca Kennis
bianca@tetem.nl
053-4358675
Roombeek Cultuurpark
contactpersoon: Loes Schepers en Bianca Kennis
loes@roombeekcultuurpark.nl en bianca@tetem.nl
053-2016300
Somnium Music
contactpersoon: Nicole ter Morsche
info@somnium-music.nl
06-12672251
Theater Sonnevanck
contactpersoon: Susan Waanders
susan@sonnevanck.nl
053-4315400
Tessa Kortenbach Praktijk voor Stem en Dans
Contactpersoon: Tessa Kortenbach
info@tessakortenbach.nl
06-11419426
TETEM Kunstruimte
contactpersoon: Bianca Kennis
bianca@tetem.nl
Theatermakerij Enschede
contactpersoon: Karine Roldaan
karineroldaan@hotmail.com 
06-41217204
Wilminktheater
contactpersoon: Hannah Wit
h.wit@wilminktheater.nl
053-4858522